O nas

Pracownię Nieruchomości założyliśmy w 2017 roku. Wcześniej zebraliśmy dużo doświadczeń i obserwacji, które pozwoliły nam stworzyć własny model prowadzenia biura.

Przede wszystkim chcemy być dla Was partnerami na rynku nieruchomości. Co to w praktyce oznacza? Skupienie się na Waszych potrzebach i oczekiwaniach. Dla części z Was będzie to oszczędność czasu, dla kogoś innego bezpieczeństwo transakcji albo dostęp do nowych i unikatowych ofert. Staramy się wczuć w Waszą sytuację i dobrać dla Was jak najlepsze rozwiązania.

Pod tym kątem szkolimy naszych Doradców. Zależy nam żeby zespół Pracowni trzymał najwyższy poziom na rynku, zarówno ten merytoryczny, jak i interpersonalny. Bo dobry Agent ma w sobie trochę z mediatora, budowlańca, architekta wnętrz, sprzedawcy, psychologa i marketingowca.

Jeszcze nas nie znasz, a chciałbyś zweryfikować jakość naszych usług? Zobacz oceny naszych Klientów (tutaj), zajrzyj na nasze social media, zobacz jak przykładamy się do prezentacji naszych ofert. Dla spotkań z Wami stworzyliśmy też piękne biuro w najlepszej lokalizacji w Bydgoszczy.

I będzie nam bardzo, jeśli zawitasz do nas na kawę. Mamy bogatą i unikalną ofertę domów i mieszkań w Bydgoszczy z rynku wtórnego. Z kolei dzięki świetnym relacjom z deweloperami, możemy Wam zaproponować mieszkania w ponad 20 inwestycjach z nowego budownictwa.

Zależy nam na kompleksowej i specjalistycznej obsłudze, dlatego od pewnego czasu rozwijamy również dział "nieruchomości komercyjne". Klienci biznesowi znajdą w naszej bazie hale, działki, biura i magazyny.

Poza tym świadczymy usługi doradztwa finansowego i wykańczania nieruchomości „pod klucz”.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Do zobaczenia!

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
10 2
Niepoprawny wynik