Działka na Skrzetusku Bydgoszcz, Skrzetusko

337.00 m²
1 513,35 zł/m2
PRN-GS-7548
Oblicz ratę kredytu

510 000 zł

Działka na Skrzetusku

Szczegóły oferty

Symbol oferty PRN-GS-7548
Powierzchnia 337,00 m²
Przeznaczenie działki mieszkaniowa, usługowa
Wymiary działki 19x11 m

Danuta Bombicka

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Napisz wiadomość 71 Ofert

Opis nieruchomości

OPIS OFERTY:
Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, osiedle Skrzetusko.
Pełna infrastruktura, nie ma takiego drugiego osiedla gdzie jest tak blisko, centrum handlowe, szkoła, przychodnia, kino, restauracje.
Powierzchnia 337 m2, obecnie na działce znajdują się wynajmowane garaże co stanowi stały dochód.
Na terenie obowiązuje MPZP- MW/U.
Teren płaski, kształt prostokątny, szerokość frontu działki ok 19 m, bok ok 11,50 m.

LOKALIZACJA:
Skrzetusko.
W sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz obiekty użyteczności publicznej.
Media w drodze: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.