Nowoczesny dom wśród zieleni Bydgoszcz, Jary

5 pokoi
144.00 m²
8 263,89 zł/m2
PRN-DS-7551
Oblicz ratę kredytu

1 190 000 zł

Nowoczesny dom wśród zieleni
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Symbol oferty PRN-DS-7551
Powierzchnia 144,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 300 m²
Liczba pokoi 5
Liczba sypialni 4
Rodzaj domu bliźniak
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Garaż 1
Liczba tarasów 1
Stan budynku do wykończenia
Rok budowy 2026
Ogrzewanie pompa ciepła
Tarasy taras
Pomieszczenia
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Liczba łazienek 2
Małgorzata Regent

Małgorzata Regent

Doradca ds. nieruchomosci

Napisz wiadomość 81 Ofert

Opis nieruchomości

OPIS OFERTY
Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144 m², położonego na działce 300 m² w spokojnej i zielonej części bydgoskich Jarów/Błonia. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia, funkcjonalności oraz estetyce nowoczesnej architektury. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i parku, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się widokiem na zieleń oraz kameralnym otoczeniem. Termin zakończenia inwestycji planowany jest na IV kwartał 2026 roku.

UKŁAD POMIESZCZEŃ LOKAL B
Parter:
- przestronna strefa dzienna z salonem i miejscem na jadalnię, 
- kuchnia, 
- łazienka, 
- garaż jednostanowiskowy, 
- hol i komunikacja. 
Piętro:
- cztery komfortowe sypialnie, 
- łazienka, 
- garderoba lub pomieszczenie gospodarcze/suszarnia, 
- korytarz. 

STANDARD
Dom zostanie oddany w stanie deweloperskim, z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów budowlanych oraz nowoczesnych rozwiązań zwiększających komfort użytkowania, w tym